تماس با دفتر مرکزی: 77135417 -021   ایمیل ما: info@elia-decor.com

راهنمای خرید سیسمونی نوزاد دختر

 

جشن سیسمونی یکی از جشن های ایرانی است که به مناسبت به دنیا آمدن نوزاد اول در هر خانواده ای گرفته می شود در این جشن کلیه لوازم مورد نیاز نوزاد نظیر لباس و سرویس خواب و سرویس حمام و سرویس بهداشتی به شیوه ای زیبا در درون اتاق نوزاد چیده می شود و هم چنین جشن سیسمونی دخترانه و پسرانه با رسم و رسومات خاصی برگزار می شود.

جدیدترین مدل های سیسمونی دخترانه با تزیینات زیبا

طرح و مدل وسایل در سیسمونی دخترانه و پسرانه با یکدیگر متفاوت است. مدل های سیسمونی برای نوزاد دختر با رنگ های زیبا و متنوع موجود هستند و شما می توانید بعد از خرید سرویس خواب باتوجه به رنگ آن نسبت به بقیه وسایل مورد نیاز برای نوزاد اقدام کنید,

3.jpg

مدل های سرویس خواب نوزاد دخترانه

سرویس خواب یکی از اساسی ترین وسایل در درون هر اتاق خوابی است که باید در هنگام خرید آن حساسیت های لازم را به خرج دهید. طرح سرویس خواب در زیبایی و جذابیت اتاق نوزاد تاثیر گذار است و بهتر است سرویس خواب دخترانه را از بین رنگ های روشن و زیبا نظیر بنفش و صورتی و قرمز و سایر رنگ های دخترانه انتخاب نمایید.

 

طرح های جدید مدل لباس سیسمونی دخترانه

لباس یکی از ضروری ترین وسایل مورد نیاز برای نوزادان و سیسمونی نوزاد است که در طرح ها و رنگ های مختلفی موجود است بهتر است لباس نوزادان را از جنس پارچه های نخی و نرم خریداری کنید زیرا در این دوران پوست نوزادان بسیار نازک و حساس است. در این بخش نمونه هایی از لباس های نوزادی زیبا و شیک را مخصوص سیسمونی نوزاد دختر مشاهده خواهید کرد.

 

وسایل ضروری برای سیسمونی نوزاد دختر

علاوه بر سرویس خواب و لباس برای جشن سیسمونی باید وسایل ضروری دیگری را نظیر پستونک و تب سنج و کرم ها و شوینده های بهداشتی و پیش بند و سرویس حوله حمام و پوشک و سرویس غذا خوری و کالسکه و شیشه شیر و… را خریداری کنید که چیدمان هر یک از این وسایل از اهمیت زیادی برخوردار است و باید این وسایل را در مکان های مناسب قرار دهید تا در صورت نیاز بتوانید به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.  تصاویر سایر وسایل ضروری مورد نیاز برای سیسمونی دخترانه را در ادامه این مطلب قرار داده ایم.

چیدمان و تزیین وسایل برای جشن سیسمونی نوزاد دختر

بعد از خرید وسایل شما باید با روش ها و ایده های جالب نسبت به چیدمان وسایل در درون اتاقی که برای فرزند خود در نظر گرفته اید اقدام کنید. بهتر است قبل از چیز محل قرار گیری سرویس خواب نوزاد را در درون اتاق مشخص کنید و سپس پرده اتاق نوزاد را نصب کنید و بعد از قرار دادن وسایل اولیه در درون اتاق نوزاد سایر وسایل ضروری را در درون اتاق نوزاد به شیوه ای مناسب و زیبا بچینید.

15.jpg

16.jpg

17.jpg

19.jpg

در این مطلب با انواع وسایل مورد نیاز برای سیسمونی دخترانه و نوع چیدمان آن ها آشنا شدید که امیدواریم این مطلب شما را به خوبی برای خرید و چیدمان سیسمونی نوزاد به خوبی راهنمایی کند.

خواندن 9405 دفعه